Basisschool De Boemerang | Brabants Verkeersveiligheidslabel
17206
post-template-default,single,single-post,postid-17206,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Brabants Verkeersveiligheidslabel

Brabants Verkeersveiligheidslabel

Onze leerlingen bewegen zich dagelijks door het verkeer. Als school zijn wij hier dan ook actief mee bezig en dragen wij bij aan het verkeersbewust maken van onze leerlingen. Hierbij kunt u denken aan het verkeersexamen in groep 7, het dodenhoek project en de wekelijkse lessen.
Wij zijn er dan ook trots op dat onze school het zilveren verkeersveiligheidslabel heeft behaald! Dit verkeerslabel is mede behaald door de inzet van ouders binnen onze school. Dank jullie wel!

Geen reactie's

Geef een reactie