Basisschool De Boemerang | Staking
16960
post-template-default,single,single-post,postid-16960,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Staking

Staking

Vrijdag 15 maart staat er een landelijke stakingsdag gepland voor het basis-, middelbaar en hoger onderwijs. Onze school sluit zich hier bij aan. De eerdere stakingsdagen hebben opgeleverd dat er geld beschikbaar is gekomen om de werkdruk in het onderwijs te verlagen en om de salarissen te verhogen. Er is een mooie eerste stap gezet, maar het is niet voldoende om de toekomst van ons vak te garanderen. Het leraren tekort is nog steeds erg hoog en de vervangingsproblemen stijgen ook op onze school.
Er zijn grote zorgen over het feit dat er steeds minder mensen kiezen voor het vak van leraar. Het beroep is financieel niet aantrekkelijk waardoor veel mensen kiezen voor een baan in het bedrijfsleven. Het gevolg is dat er een leerkrachtentekort ontstaat wat de werkdruk en de kwaliteit van het onderwijs niet ten goede komt. Er moet nu geïnvesteerd worden in het salaris om het beroep weer aantrekkelijk te make

Geen reactie's

Geef een reactie